Temel Değerlerimiz
 

Başarı odaklılık
Bilgi paylaşımı
Değişime açıklılık
Dinamizm
Düzenli olmak
Gizlilik
İletişim
İnsana ve çevreye duyarlılık,
Mesleki bilgi
Müşteri odaklılık
Pozitif olmak
Sorumluluk
Takım çalışması

Hakkımızda


Biz
 
Sidelya Cam 2004 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İlk kurulduğu günden beri, gelişen teknoloji ile birlikte kalitesini arttıran Sidelya Cam ticarette dürüstlüğü, karşılıklı güveni ve müşteri memnuniyetini temel amaç edinmiştir.
Firmamız, hızlı gelişen ve hızlı değişen zamanı isteklere en doğru bilgi, personel ve ekipmanla cevap verip üretim ve hizmetle her zaman gelişmeye , iyileşmeye açık olan Sidelya Cam, sahip olduğu tecrübeyi en iyi şekilde müşterisine sunmaya devam ediyor.
 
Ümraniye / Dudullu'da faaliyetlerine devam eden firmamiz makine parkuru ve tecrübeli ekibi ile tasarımın uç çizgilerini uygulayıp bizi tercih edenlerin cam sanatının güzellikleri ile mekanlarını güzelleştirmekte..

Farklıyız
 
Bilenler biliyor ve söylemek nezaketini de gösteriyor ki biz sidelya cam olarak benzerlerimizden ayrılıyoruz. çünkü biz sadece bir tasarımcının, iç dekaratörün ya da mimarın hayallerini cama taşımakla kalmıyoruz: camın montajından zamanında teslime, gerektiğinde revizyondan tamirine yaptığımız her işin arkasında gururla duruyoruz. kısacası camın o alana arzulananları - estetiği katması için gereken tüm çabayı gösteriyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi, yüzünüzü dolduran gülümsemeyi en büyük ödül kabul ediyoruz.
Etiketler : Baklava ayna, baklava ayna firmalarıbaklava ayna yapımıbaklava aynacıbaklava dilimli ayna, sidelya cam, ayna, dekoratif ayna, ayna montajı, ayna modelleri,


Telefon: 0216 540 2352 - 0554 537 7764 - 0532 420 2745

mail: bilgi@sidelyacamayna.com  - satış@sidelyacamayna.com - sidelyacam@gmail.com 
Adres: yukarı dudullu mh. özgürlük cd yakamoz sk. numara 11/A Ümraniye İstanbul


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret14301
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.32205.3433
Euro6.05296.0772
Saat